Zamknij okno Drukuj dokument

LISTA SOŁTYSÓW I CZŁONKÓW RAD SOŁECKICH

GMINY SKĘPE KADENCJI 2015-2019

 

 

Sołectwo Boguchwała (Boguchwała, Gorzeszyn)

Sołtys: Lisiecka Wanda - tel. 693-874-159

Członkowie Rady Sołeckiej:

Bujałkowska Wioletta

Drożyński Adam

Krzemiński Bogdan

 

 

Sołectwo Czermno (Czermno, Babie Ławy, Czarny Las, Modrzewie, Guzowatka, Koziołek, Chałacie)

Sołtys: Sobocińska Anna - tel. 600-948-190

Członkowie Rady Sołeckiej:

Bagiński Józef

Dziarkowski Roman

Kopaczewski Grzegorz

Miklaszewska Anna

Śliwiński Stanisław

 

 

Sołectwo Franciszkowo  (Franciszkowo, Radziochy)

Sołtys Pietrkiewicz Mieczysław - tel.662-633-555

Członkowie Rady Sołeckiej:

Bodenszac Jan

Jaworski Sylwester

Siemiątkowska Wanda

 

 

Sołectwo Huta (Huta, Obóz)

Sołtys: Chyliński Piotr - tel. 693874167

Członkowie Rady Sołeckiej:

Drożyński Janusz

Markowski Paweł

Redecki Mirosław

 

 

Sołectwo Jarczewo (Jarczewo, Kierz, Narutowo)

Sołtys: Cackowski Sławomir - tel. 606324801

Członkowie Rady Sołeckiej:

Janiszewski Gabriel

Jesionowska Katarzyna

Nowicka Renata

 

 

Sołectwo Likiec (Likiec, Szczekarzewo, Kamienica)

Sołtys: Rydzyńska Anna Jolanta - tel. 54-2877070, 504-511-367

Członkowie Rady Sołeckiej:

Meller Krystyna

Skirzyński Wojciech

Walter Marek

 

 

Sołectwo Lubówiec (Lubówiec)

Sołtys: Kujawski Sławomir - tel. 54-2887147

Członkowie Rady Sołeckiej:

Belczyńska Krystyna

Głos Barbara

Muranowski Krzysztof

 

 

Sołectwo Łąkie (Łąkie)

Sołtys: Hulicki Stefan - tel. 781-870-676

Członkowie Rady Sołeckiej:

Krupiński Benedykt

Rybak Sławomir

Świerzyński Stanisław

 

 

Sołectwo Ławiczek (Ławiczek, Kujawy, Zajeziorze)

Sołtys: Orszak Jadwiga - tel. 691-261-962

Członkowie Rady Sołeckiej:

Malanowski Jan

Orszak Rafał

Pilewski Jan

Trojanowski Roman

 

 

Sołectwo Moczadła (Moczadła, Gęstowarka, Kukowo, Grabowiec)

Sołtys: Cywińska Malwina - tel. 511-570-619

Członkowie Rady Sołeckiej:

Drzewoszewski Mirosław

Napiórski Jerzy

Ostrowski Andrzej

 

 

Sołectwo Sarnowo (Sarnowo, Bógzapłać)

Sołtys: Wasilewska Róża - tel. 668477332

Członkowie Rady Sołeckiej:

Huptas Zenon

Tyburski Tadeusz

Tyburski Wojciech

 

 

Sołectwo Rumunki Skępskie (Rumunki Skępskie)

Sołtys: Szpanelewska Bożena - tel. 607863181

Członkowie Rady Sołeckiej:

Mierzejewski Kazimierz

Murszewska Barbara

Umerle Marek

 

 

Sołectwo Wioska (Wioska)

Sołtys: Mariusz Bujanowski - tel. 607-697-488

Członkowie Rady Sołeckiej:

Grębocka Bożena

Grzędzicka Aldona

Polakowski Michał

 

 

Sołectwo Wólka (Wólka)

Sołtys: Topolewski Adam - tel. 54-2877079, 508-408-341

Członkowie Rady Sołeckiej:

Józefkowicz Małgorzata

Rogowska Krystyna

Winnicka Jadwiga

 

 

Sołectwo Żagno (Żagno, Głęboczek, Józefkowo, Pokrzywnik)

Sołtys: Wiśniewski Tomasz - tel. 537-409-739

Członkowie Rady Sołeckiej:

Grąbczewski Seweryn

Jasińska Elżbieta

Łapkiewicz Krystyna

Ruszkowski Roman

 

 

Sołectwo Żuchowo (Żuchowo)

Sołtys: Witkowski Wiesław - tel. 603-423-484

Członkowie Rady Sołeckiej:

Borkowski Zenon

Kępiński Zdzisław

Kuczkowski Krzysztof

Metadane

Podmiot udostępniający:Urząd Miasta i Gminy w Skępem
Źródło informacji:Luiza Stankiewicz
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Rafał Gołębiewski
Data wprowadzenia:2015-05-11 10:17:46
Opublikował:Rafał Gołębiewski
Data publikacji:2015-05-11 10:17:55
Ostatnia zmiana:2016-09-13 16:02:16
Ilość wyświetleń:4770